People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Clear |
| Format | A4 |
| Material | PVC |
| Product colour | Transparent |
| Thickness | 0.15 mm |
| Width | 210 mm |
| Depth | 10 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 450 g |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Covers |
