People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Format | A4 |
| Material | Carton |
| Product colour | White |
| Cover weight | 250 g/m² |
| Window | No |
| Package width | 210 mm |
| Package depth | 298 mm |
| Package height | 24 mm |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
| Country of origin | Egypt |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Covers |
